Modernlux Hotel

  • Безкоштовний Wi-Fi в громадських місцях
  • Послуга паркування
  • Цілодобова стійка реєстрації
  • Експрес реєстрація заїзду/ виїзду
  • Вільне пересування на інвалідних візках

У місцях загального користування можна під'єднатись до Wi-Fi.

Зупинившись в одному з 30 номерів, ви зможете користуватись телевізором з плоским екраном і супутниковими телеканалами, а також кавоваркою. Для комфорту гостей передбачені такі деталі, як система клімат-контролю. Окрім окремого туалету і душу, у ванній кімнаті надаються фен і капці.

Вранці для гостей сервірують халяльний сніданок. За 16 хвилин можна дійти до ресторану Vintage Restaurant, а всього за 1.3 км знаходиться ресторан Deep Fish Balik Restaurant.

Пристань для яхт Атакой та Виставковий центр CNR знаходяться на відстані 7 та 2.8 км відповідно. Лише за 10 хвилин ходьби знаходиться найближча автобусна зупинка, — Emek Siteleri.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Modernlux Hotel Стамбул
Comfort Point Two Hotel
Ціна лише для моб. пристроїв

Comfort Point Two Hotel

8.6
Відмінно 458 відгуків
1.1 км від помешкання
USD 31 USD 28
за ніч
Wp White Palace Hotel
Ціна лише для моб. пристроїв

Wp White Palace Hotel

7.6
Добре 43 відгуки
1.1 км від помешкання
USD 57 USD 51
за ніч
Armoni Life Suit Hotel
Ціна лише для моб. пристроїв

Armoni Life Suit Hotel

10
Чудово 1 відгук
1.2 км від помешкання
USD 64 USD 58
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Istanbul
    38 км

    Залізничні вокзали

    Залізнична станція Єнікапі
    13 км

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi в громадських місцях

    Паркінг

    • Парковка
    • Послуга паркування

    Шаттл

    • Платний трансфер від/до аеропорту

    Послуги на території

    • Сейф
    • Цілодобова стійка реєстрації
    • VIP реєстрація заїзду/виїзду
    • Експрес реєстрація заїзду/ виїзду
    • Цілодобова охорона
    • Камера схову багажу
    • Обмін валют
    • Обслуговування номерів
    • Прибирання приміщень
    • Хімчистка
    • Послуги екскурсовода/ Замовлення квитків
    • Доставка продуктів

    На кухні

    • Електрочайник

    Для дітей

    • Настільні ігри

    Відпочинок

    • Сад
    • Кімната відпочинку/ Кінозал

    Для людей с обмеженими можливостями

    • Номери/ послуги для людей з інвалідністю
    • Вільне пересування на інвалідних візках

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Звукоізольовані номери
    • Зона відпочинку
    • Тераса
    • Садові меблі
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Номери для алергіків
    • Ліфт
    • Кав'ярня
    • Детектори диму
    • Вогнегасники
    • Картковий електронний замок
    • Замок

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: до 12:00
    Номер ліцензіїG_13483
    Часті питання
    • Яка станція знаходиться поруч з Modernlux Hotel?
      Найближчий залізничний вокзал до Modernlux Hotel - Sirkeci, розташований на відстані 20 хвилин їзди.
    • Чи надає Modernlux Hotel безкоштовну автостоянку?
      Так, у Modernlux Hotel є парковка безкоштовно.
    • Які способи оплати приймає Modernlux Hotel?
      Modernlux Hotel приймає наступні способи оплати:
      • Mastercard
      • Visa
    • Чи пристосований цей готель для людей з обмеженими можливостями?
      Так, цей готель забезпечує номери із зручностями для людей з інвалідністю і доступ для інвалідних візків. З конкретними питаннями радимо звертатися до представника.
    • 🔤
      Якими іноземними мовами розмовляє персонал Modernlux Hotel?
      Мови, якими розмовляє персонал Modernlux Hotel, є: Російська, Німецька, Англійська, Турецька і Арабська.
    • Чи пропонує Modernlux Hotel послуги з прибирання?
      Так, гості Modernlux Hotel можуть скористатися хімчисткою і прибиранням номерів.
    • Чи є в номерах Modernlux Hotel робоче місце?
      У деяких номерах Modernlux Hotel є робочий простір.
    • Чи можна зберігати багаж в цьому готелі?
      Так, гості можуть користуватися такою послугою, як камера зберігання багажу у цьому готелі.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Istanbul
    38 км

    Залізничні вокзали

    Залізнична станція Єнікапі
    13 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Modernlux Hotel Стамбул

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити